Standardy Programu VIP Gwarant Service i jego Partnerów [Część trzecia]

Artykuł sponsorowany
13.01.2016 10:24
A A A
Fot. Flickr.com

Fot. Flickr.com (Fot. Flickr.com)

Klient kupujący samochód powinien na wszystko zwrócić uwagę. Z każdej strony bowiem słyszymy o handlarzach - oszustach, którzy sprzedają złomy a my mamy problem z ich naprawą. Wiadomo, sprzedawcy zależy na sfinalizowaniu transakcji i gotów jest przedstawić zalety auta w sposób bardzo dobitny, a jego wady i mankamenty pomija często milczeniem.

 

 

Aby ułatwić podejmowanie decyzji związanych z zakupem używanego auta, stworzony został Program gwarancyjny VIP Gwarant Service. Program wypracował model postępowania i wdrożył standardy pozwalające nam na uniknięcie wielu problemów. Oto 10 punktów postępowania realizowanych przez program VIP Gwarant.

1. Z całej masy Auto-Komisów i Salonów Aut Używanych, na drodze bezpośredniej weryfikacji, wyselekcjonowaliśmy te firmy, którym zależy na sprzedaży aut w rzetelny i uczciwy sposób z zachowaniem wysokiej jakość obsługi.

2. Weryfikacja przeprowadzana jest w sposób ciągły, dzięki temu firmy niespełniające odpowiednich kryteriów zastępowane są kolejnymi, potrafiącymi sprostać naszym wymaganiom. Docelowa ilość firm sprzedających auta używane z VIP gwarancją jest ograniczona na 2016 rok. W programie może uczestniczyć tylko 500 firm. To pozwoli na stałą kontrolę i monitoring jakości sprzedawanych aut i świadczonych usług.

3. Rzetelność partnerów VIP Gwarant sprzedających auta używane z gwarancją VIP - weryfikuje się na podstawie ilości generowanych i dokonywanych napraw.

4. Wiedza ta, oparta jest zatem na liczbach i faktach, bo skoro VIP Gwarant płaci za naprawy, to weryfikuje Partnerów na poziomie biznesowym. Model takiej weryfikacji jest bezsprzecznie najbardziej obiektywny i pokazuje największą awaryjność i najmniejszą dbałość o Klienta.

5. Szeroki zakres programu VIP Gwarant w postaci Certyfikatu i złotej Karty Klienta jest synonimem prestiżu. Wszystko znajduje się tylko w jednym dokumencie, gdzie są zawarte jasne, przejrzyste warunki umowy.

6. Ponad 20 głównych podzespołów auta objętych jest gwarancją VIP a szczegółowy wykaz znajdziecie Państwo na stronie VIPGVARANT.PL

7. Zapewniamy w razie awarii auta 24h pomoc drogową na terenie całej polski.

8. Brak limitów ilości napraw w czasie trwania usługi gwarancyjnej VIP Gwarant, co oznacza, że możesz mieć co miesiąc awarię za 2500,- pln, przez cały rok, czyli 12x2500= 30.000 PLN. Oznacza to, że gdybyśmy mieli wyjątkowego pecha to awarie te będą naprawione dzięki posiadanej gwarancji.

9. Wychodząc na przeciw Klientom wprowadziliśmy odpowiedzialność od momentu zakończenia się gwarancji producenta aż do 15 roku produkcji, czyli nawet pojazdy z 2011 roku mogą być objęte naszą gwarancją VIP Gwarant. Ograniczenie to nie stanowi jednak przeszkody dla przeważającej puli aut używanych będących w sferze naszych zainteresowań.

10. Profesjonalizm i najwyższa jakość napraw gwarantowana jest przez renomowane warsztaty, a należą do nich sieć Bosch Car Service i Auto Crew oraz patronackie VIP Serwis w łącznej ilości ponad 700 punktów napraw na terenie całej Polski. Zobacz vipgwarant.pl/warsztaty

Po tak wielu pozytywnych informacjach może nasunąć się tylko jedno pytanie. Gdzie i jak zakupimy auto używane z gwarancją VIP Gwarant? Na stronie VIPGWARANT.PL w zakładce Dealerzy widać listę i lokalizację najlepszych salonów i komisów w Polsce. VIP Gwarant stawia przede wszystkim na jakość świadczonych usług.

Szanowny Kliencie, dokonaj wyboru. Pozwól Sobie Być VIP-em i dołącz do grona zadowolonych z codziennej eksploatacji kierowców samochodów objętych programem gwarancyjnym VIP Gwarant.