REKLAMA

Słoneczny patrol - Ford Ranger

Słoneczny patrol - Ford Ranger

Serial:
Tytuł oryginalny Baywatch to amerykański serial przygodowy, realizowany w latach 1989?2001. W początkowej fazie cieszył się dużą popularnością, zwłaszcza w USA i Niemczech. Serial opowiada o przygodach ? prywatnych i zawodowych ? grupy ratowników z Los Angeles. W latach 1995-1997 powstawał jego spin-off zatytułowany Nocny patrol (oryg. Baywatch Nights). Zarówno w trakcie realizacji, jak i po jej zakończeniu, powstało kilka filmów telewizyjnych o przygodach kalifornijskich ratowników. Na sezon 1998-'99 tytuł serialu zmieniono na Baywatch Hawaii i tam też przeniesiono akcję. Nagrano 243 odcinki. Pierwszy sezon okazał się porażką. David Hasselhoff przeniósł wtedy produkcję serialu do swojej firmy - All American Television. Z czasem serial okazał się hitem. Był wyświetlany w 144 krajach, a w najlepszych czasach oglądało go ponad miliard ludzi.

Największy pick up Forda w Europie

Samochód:
Ekipa Słonecznego patrolu używała głównie pick up'ów. W początkowych sezonach był to głównie Ford Ranger. W późniejszym czasie zastąpiono go m.in Nissanem Navara, w kilku odcinkach pojawiła się też Toyota Hilux. wszystkie miały jedną wspólną cechę - były żółte.

Modele używane:
Kupicie go bez najmniejszego problemu. Mocno używane egzemplarze można dostać już poniżej 20 tysięcy złotych. Nie łatwo będzie jednak znaleźć go w żółtym kolorze...

Słoneczny patrol - Ford RangerSłoneczny patrol - Ford Ranger

Słoneczny patrol - Ford RangerSłoneczny patrol - Ford Ranger

Słoneczny patrol - Nissan NavaraSłoneczny patrol - Nissan Navara

Słoneczny patrol - Toyota HiluxSłoneczny patrol - Toyota Hilux

Add comment