REKLAMA

18-20 zarejestrowanych aut

fot. Nissan

Nissan Murano - 18 szt.

Na niemieckie drogi wyjechało tylko 18 nowych Nissanów Murano.

Alpina D3

Alpina D3 - 19 szt.

Alpina to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji samochodów na bazie BMW. W porównaniu z podstawowymi wersjami modele Alpiny są mocniejsze i bardziej luksusowe. Alpinę D3 zbudowano oczywiście na bazie BMW serii 3.

Ssang Yong Rexton

Ssang Yong Rexton - 19 szt.

Identyczny wynik co Alpina zanotowała chińsko-koreańska marka SsangYong z modelem Rexton. Średniej wielkości SUV w znacznej mierze bazuje na Mercedesie M.

Chevrolet Camaro Hot Wheels Edition

Chevrolet Camaro - 19 szt.

19 sprzedanych samochodów to także Chevrolet i ich słynny muscle car Camaro.

Citroen C8

Citroen C8 - 19 szt.

Bliźniak wymienionego już Peugeota 807 zanotował jeszcze gorszą sprzedaż. Na vana z drugiej marki PSA, Citroena zdecydowało się tylko 19 Niemców.

Chevrolet Captiva

Chevrolet Captiva - 20 szt.

Wspominaliśmy już o decyzji Chevroleta... W dobie rosnącej popularności SUV-ów Captiva, reprezentant Amerykanów w tym segmencie, ledwie dobił do 20 sprzedanych samochodów.

Hyundai Veloster

Hyundai Veloster - 20 szt.

20 to także niezbyt chlubna liczba, która przypadła w udziale Koreańczykom. Veloster, coupe segmentu B najwyraźniej nie przypadło do gustu naszym zachodnim sąsiadom.

Mercedes SLS AMG

Mercedes SLS AMG - 20 szt.

Ze spektakularnym Mercedesem SLS AMG musimy się już żegnać. Jakiś czas temu Mercedes ogłosił zakończenie produkcji i zaprezentował ostatnie wcielenie SLSa (ZOBACZ). W czerwcu 2014 w niemieckich urzędach zarejestrowano 20 supersamochodów z gwiazdą na masce. W przypadku SLS AMG to wynik, z którego można być dumnym.

Add comment