REKLAMA

GSMP | Skoda rusza na podbój gór

Skoda Fabia S1600

Skoda Fabia S1600 (fot. Piotr Sielicki)

Porady - Dbajmy o "Turbo"

Podczas debiutującego w cyklu GSMP 1 Wyścigu Magura Małastowska, kibice zobaczą 42 zawodników, którzy pojawią się w dniach 3-5 października w okolicach Gorlic. Finałowe rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski będą bardzo emocjonujące, a to za sprawą nierozstrzygniętej sprawy tytułów mistrzowskich zarówno w klasyfikacji generalnej, jak i w grupach oraz klasach.

Przy okazji debiutu nowej trasy w kalendarzu GSMP, debiut w tej dyscyplinie motorsportu zaliczy Kamil Sokołowski, który wystartuje za kierownicą Skody Fabii Super 1600.  Samochód, który jest dobrze znany z torów rallycrossowych przeszedł gruntowną przebudowę aby dostosować go do wymagań innej dyscypliny sportu motorowego.

W najbliższą sobotę i niedzielę, zmagania kierowców odbędą się na drodze krajowej numer 977, prowadzącą z Gorlic do Słowackiego Bardejova. 15 runda GSMP Magura rozpocznie się o godzinie 9:00 dwoma podjazdami treningowymi, a już o 13:00 zawodnicy wyruszą do podjazdów wyścigowych. Taki sam harmonogram zaplanowano na niedzielę. Zwycięzców finałowych rund poznamy każdego dnia o godzinie 17:30 w rejonie startu, gdzie przewidziano ceremonię wręczenia nagród. Wszystkich kibiców zapraszamy do kibicowania.

ZOBACZ TAKŻE:

Skoda Fabia x2 | Pogromcy stereotypów

Add comment