REKLAMA

Mitsubishi Eclipse Cross z nagrodą GOOD DESIGN od The Chicago Athenaeum

Mitsubishi Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross (materiały prasowe)

WYBIERZ WŁASNY KIERUNEK >> Mitsubishi Eclipse Cross

Nagrody GOOD DESIGN to najstarszy i najbardziej prestiżowy program Global Awards oceniający jakość i innowacyjność wzornictwa.

Nagroda GOOD DESIGN

Nagrody są przyznawane przez Chicago Athenaeum – Muzeum Architektury i Wzornictwa. Mają na celu promowanie współczesnej myśli projektowej oraz honorowanie zarówno produktów, jak i liderów branży w dziedzinie projektowania i produkcji.

Mitsubishi Eclipse CrossMitsubishi Eclipse Cross materiały prasowe

Wyróżnienie zostało stworzone w Chicago w 1950 roku przez Edgara Kaufmanna Jr., Eero Saarinena oraz Charlesa i Ray Eames – legendy światowej architektury i wzornictwa. 

Eclipse Cross

Przód pojazdu zaprojektowano zgodnie ze stylizacją Mitsubishi DYNAMIC SHIELD, nadając mu kształt tarczy, którą tworzą czarne i chromowane akcenty nadwozia. Tylna część samochodu wyróżnia się niemal kubistyczną formą zaakcentowaną poprzez wysoko osadzone, szerokie tylne światła i dzielone poziomo okno.

Mitsubishi Eclipse CrossMitsubishi Eclipse Cross materiały prasowe

Nowe Mitsubishi Eclipse Cross, wyróżnia się sportową linią SUV-a coupe, znakomitymi osiągami, wyjątkową precyzją prowadzenia i bezpieczeństwem gwarantowanym przez układ kontroli napędu na 4 koła S-AWC. Nowy SUV oferuje ciche, komfortowe i świetnie rozplanowane wnętrze z panoramicznym, otwieranym dachem oraz innowacyjnymi układami sterowania i łączności.

To zaszczyt, że nasza ciężka praca została doceniona przez tak prestiżową organizację. Eclipse Cross to pierwszy całkowicie nowy samochód, który reprezentuje naszą filozofię projektowania Zdecydowany i Pomysłowy.

– powiedział Tsunehiro Kunimoto, wiceprezes działu Designu Mitsubishi Motors.

Źródło: good-designawards.com

Add comment