REKLAMA

"Moja Toyota" | Śledź dostawę swojego auta

Toyota - produkcja smaochodów

Toyota - produkcja smaochodów (Fot. Toyota)

Toyota Yaris po liftingu | W kierunku Aygo

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android i iOS, oraz na stronie internetowej: www.mojatoyota.pl . Za jej pomocą od momentu zamówienia samochodu można dokładnie śledzić postępy w jego produkcji i trasę, jaką pokonuje z fabryki do dilera. System może także wysyłać powiadomienia mailowe lub smsowe o każdej istotnej zmianie w tej podróży, np. kiedy samochód dotrze z Japonii do europejskiego centrum logistycznego.

Sprawdź oferty specjalne na nowe Toyoty

"Moja Toyota" to jednak nie tylko monitorowanie postępów w zamówieniu. Za pomocą aplikacji można również dobrać pakiety akcesoriów, pasujących do zamówionego samochodu. W niedalekiej przyszłości na ekranie smartfona lub komputera do dyspozycji będzie wiele innych funkcji ułatwiających obsługę naszego auta. Aplikacja będzie przysyłała powiadomienie o zbliżającym się terminie przeglądu, wymiany opon, czy upływającej ważności ubezpieczenia. Za jej pomocą z łatwości umówimy się także do najbliższego serwisu.

Toyota chwali się, że jest to pierwszy tak zaawansowany system w Europie. Do tej pory nikt nie oferował bezpłatnie tak rozbudowanej aplikacji, która umożliwiałaby tak dokładne śledzenie postępów zamówienia.

ZOBACZ TAKŻE:

Toyota RAV4 ma już 20 lat

Materiały partnerów

TOYOTA 5W30 FUEL ECONOMY 5L

16'' 6x139,7 TOYOTA HILUx HIACE CRUISER

samochodowe TOYOTA Corolla E11

Add comment