REKLAMA

2 zarejestrowane samochody

Fot. Chevrolet | Chevrolet Malibu

Chevrolet Malibu - 2 szt.

Podobnie jak innym Chevroletom również Malibu, reprezentantowi klasy średniej nie udało się przebić do świadomości Niemców. Tylko dwa nowe Malibu w jeden miesiąc...

Bentley Mulsanne Mulliner

Bentley Mulsanne - 2 szt.

Także dwóch Niemców zdecydowało się na kilkukrotnie droższego Bentleya Mulsanne. Ciekawostką jest fakt, że większość luksusowych bajerów umieszczono przy fotelu kierowcy, ponieważ według badań przeprowadzonych przez Bentleya blisko 80% nabywców będzie prowadzić Mulsanne osobiście.

Infinity EX30

Infiniti EX - 2 szt.

O problemach japońskich ekskluzywnych marek na niemieckim rynku też już pisaliśmy. Nie ma co się powtarzać. Infiniti sprzedało tylko 2 sztuki modelu EX.

Aston Martin DB9

Aston Martin DB9 - 2 szt.

W niemieckich urzędach zarejestrowano także 2 modele Astona Martina. DB9 jest z nami już od 2003 roku, kiedy to Brytyjczycy zaprezentowali swój nowy supersamochód podczas salonu motoryzacyjnego we Frankfurcie.

2013 Aston Martin Rapide S

Aston Martin Rapide - 2 szt.

Ostatni już Aston Martin w tym zestawieniu to model Rapide. To propozycja znacznie świeższa, bo Aston pochwalił się pięknym coupe w 2009 roku, również we Frankfurcie. Pod maską pracuje sześciolitrowa jednostka V12, która oferuje kierowcy 477 KM.

Add comment