REKLAMA

5-6 zarejestrowanych samochodów

Fot. Citroen

Citroen C-Zero - 5 szt.

Technologiczny brat bliźniak Mitsubishi i-MiEV sygnowany znakiem Citroena sprzedał się jeszcze gorzej. Po niemieckich miastach będzie przemykało 5 nowych Citroenów C-Zero. Problemem może być cena - w polskim salonie trzeba za niego zapłacić aż 145 386 złotych, a Citroena podobnej klasy z tradycyjnym napędem można nabyć już od 40 tysięcy.

Subaru Trezia

Subaru Trezia - 5 szt.

Subaru Trezia to minivan rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni, bardzo blisko spokrewniony z Toyotą Verso-S. W Polsce nazwa "Trezia" może nam mówić niewiele, ponieważ w polskich salonach próżno szukać minivana od Subaru. Jak widzimy za zachodnią granicą Subaru Trezia również stanowi margines rynku minivanów.

Lancia Delta

Lancia Delta - 6 szt.

Słysząc "Lancia" wielu ma dobre skojarzenia. Przecież kiedyś było to jedno z samochodów marzeń - Lancia Stratos i Lancia Delta Integrale brylowały na rajdowych odcinkach... Panowie z brytyjskiego Top Geara uznali nawet Włochów za markę, która wyprodukowała najwięcej wspaniałych samochodów... No właśnie, a spójrzmy teraz na nową odsłonę Delty. Eksperyment Fiata z Lancią trzeba uznać za nieudany, nie dość, że pogrzebali sportowy rodowód, to jeszcze nie zaproponowali niczego ciekawego. W czerwcu 2014 Niemcy kupili jedynie 6 sztuk nowej Delty.

Rolls Royce Wraith

Rolls-Royce Wraith - 6 szt.

W przypadku Lancii sprzedaż na poziomie 6 sztuk to dramat, w przypadku Roll-Royce'a wręcz przeciwnie. Ręcznie robione Rollsy są przecież synonimem luksusu i bogactwa, a pozwolić na nie mogą sobie tylko najbogatsi.

Aston Martin V12

Aston Martin V12 - 6 szt.

Drugi Aston Martin w tym zestawieniu to V12 Vantage. Jeżeli ciekawi Was jego topowa odmiana to zapraszamy do naszego artykułu o Vantage S.

Ferrari FF

Ferrari FF - 6 szt.

Trochę kontrowersyjnie określiliśmy Californię mianem słabego samochodu, oczywiście z przymrużeniem oka, bo odnosiliśmy się jedynie do pozostałych aut z Maranello. Pod maską Ferrari FF pracuje potężna 660- konna V-dwunastka. Do osiągnięcia pierwszej setki grand tourer potrzebuje zaledwie 3,7 sekundy.

Lotus Elise

Lotus Elise - 6 szt.

W urzędach zarejestrowano także 6 Lotusów Elise - małych i zwinny samochodów sportowych z Wysp Brytyjskich.

Add comment