REKLAMA

Audi TT - na cztery łapy

Fot. Autotrader.pl

Mazda MX-5 - pod względem oferowanej mocy - do potworów nie należy. Jednak są tacy, którzy po prostu nie czują się pewnie w aucie z napędem na tylną oś. Szukający maksimum trakcji w każdych warunkach powinni zainteresować się autem ze stajni Audi. Najmniejsze cabrio z Ingolstadt można bowiem kupić w wersji Quattro.

Samochód dla fryzjerów? Tak mówią złośliwcy. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że pod maską drzemie silnik o mocy ponad 200 KM, możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że to samochód dla fryzjerów, którzy potrafią się bawić. Wszak nazwę TT nadano kabrioletowi na cześć legendarnych wyścigów Tourist Trophy, odbywających się co roku na wyspie Man. Auto zostało zaprojektowane przez - pracujących w amerykańskim oddziale Volkswagena - Freemana Thomasa i J Maysa, twórców m.in. New Beetle'a i Forda GT.

"Mydelniczkowe" Audi jest autem wdzięcznym w prowadzeniu, chętnie wykonującym polecenia kierowcy. Za to praktyczność ograniczono do niezbędnego minimum. Tylna kanapa jest, ale nie powinno się na nią zapraszać ludzi, których się lubi. Bagażnik? Też jest. W najlepszym razie o pojemności 220 litrów.

Audi TT Cabriolet - ogłoszenie

Audi TT Cabriolet - koszt części zamiennych

Audi TT Cabriolet

Audi TT Cabriolet

Audi TT Cabriolet

 

Audi TT Cabriolet

Add comment