REKLAMA

Californication - Porsche 911 Cabrio

Californication - Porsche 911 Cabrio

Serial:
Premierowy odcinek nadano 13 sierpnia 2007 roku. Californication był wielokrotnie nominowany do nagród Emmy i Złotych Globów. W 2008 roku David Duchovny zdobył nagrodę Złotych Globów za Najlepszego aktora w serialu komediowym lub musicalu. Serial był również nominowany w Polsce do nagrody Telekamery 2010. Hank Moody jest znanym pisarzem (autorem bestsellerowej powieści God Hates Us All) z Nowego Jorku, który przeniósł się do Los Angeles. Jego partnerka, Karen, z którą ma dwunastoletnią córkę Rebeccę, odeszła do innego mężczyzny. Hank zaczął pić i uprawiać przygodny seks. Serial ukazuje skomplikowane relacje pomiędzy Hankiem, Karen, ich córką Rebeccą, nowym narzeczonym Karen - Billem oraz jego szesnastoletnią córką Mią, a także agentem Hanka - Charliem, jego żoną Marcy i asystentką Dani. Nowe "znajomości" Hanka sprawiają, że serial obfituje w sceny erotyczne, często dość bezpośrednie. W kolejnych seriach Hank próbuje odbudować swoje relacje z Karen a także nauczyć się rozumieć swoją dojrzewającą córkę.

Samochód:
Nieważne w którym sezonie Hank Moody porusza się po Kalifornii Porsche 911 Cabrio. W pierwszych sezonach jest to nieco zdewastowana i zapuszczona seria 964. W późniejszych przesiada się do wersji 991. Bodaj w żadnym odcinku auto nie ma zamkniętego dachu.

Modele używane:
Z wyborem nie będzie problemu. Szczególnie na zagranicznych rynkach można znaleźć bardzo bogatą ofertę kabrioletów zarówno serii 964 jak i 991. Większym kłopotem może być ceną. Trzeba wydać co najmniej 20 kilka tysięcy euro za 964, którego cena może dojść do nawet 70/80 tysięcy euro za idealnie utrzymane egzemplarze. Najlepszym rynkiem są Niemcy.
Na niektórych portalach z używanymi samochodami znajdziemy nawet 700 ofert wersji 997 Cabrio. Nic tylko przebierać i płacić duże pieniądze. Ceny rozpoczynają się od 90 tysięcy euro.

 

Californication - Porsche 911 CabrioCalifornication - Porsche 911 Cabrio

Californication - Porsche 911 CabrioCalifornication - Porsche 911 Cabrio

Californication - Porsche 911 CabrioCalifornication - Porsche 911 Cabrio

Add comment