REKLAMA

Czy zamierzacie kupić używany samochód? [Część czwarta]

Fot. Autotrader.pl

Fot. Autotrader.pl (Fot. Autotrader.pl)

asdasd asd

Jesteście zapewne Państwo zainteresowani jak uniknąć kosztownych wydatków przy usuwaniu awarii nabytego z drugiej ręki auta. W tym celu możecie wykorzystać Program VIP Gwarant Service , jako bufor chroniący przed uderzeniem finansowym. Spełni on doskonale tę rolę, gdyż obejmie większość podzespołów auta i zagwarantuje bezpłatną naprawę. Zakres i warunki usługi otrzymacie opisane w przejrzystym Certyfikacie z którym zapoznacie się przed lub podczas finalizowania zakupu.

W Auto Komisach lub Salonach samochodów używanych nasi Partnerzy oferują auta w Programie VIP Gwarant Service. Z ogromnej puli dostępnych modeli, na pewno wybierzecie swój wymarzony pojazd.

Informacje o lokalizacji, oraz ofercie znajdziecie na stronie vipgwarant.pl w zakładce Dealerzy. Zakres usług VGS opisany został na stronach Auto Świat Nr 52/53 z 21 grudnia 2015 oraz jest dostępny wiedza zdobyta w obrocie pojazdami używanymi. A oto kilka znaczących elementów objętych gwarancją VIP: silnik, automatyczne i manualne skrzynie biegów, układy hamulcowy i chłodzenia, rozrusznik i alternator, obudowy, koła dwumasowe, turbosprężarki, komputer silnika, wały napędowe, mechanizmy różnicowe, napęd 4x4, zawieszenie pneumatyczne komfortowe pneumatyczne jak i również uszkodzenia silnika z tytułu pęknięcia, zerwania lub zsunięcia się paska lub łańcucha rozrządu.

asdasd fot. Autotrader.pl

Zapewne nasuwa się pytanie: jak to możliwe, aby używany pojazd można zabezpieczyć tak szerokim zakresem ochrony? Otóż u podstawy naszego Programu VIP Gwarant Service leży doświadczenie i wieloletnia my, gdyż sprawdziliśmy to empirycznie, że rzetelne i fachowe podejście do tematu jest możliwe i przynosi wymierne korzyści. Dzięki temu oferujemy tak szerokie możliwości naszym klientom. Gwarantujemy, że w ramach wybranego pakietu w przypadku wystąpienia awarii otrzymają Państwo pomoc w holowaniu na terenie kraju oraz wykonanie napraw uszkodzonych podzespołów w formie bezgotówkowej. Naprawy wykonane zostaną w jednym z ponad 700 punktów renomowanej sieci warsztatów Bosch Car Service, Auto Crew lub VIP Serwis.

Czy warto korzystać z takiej gwarancji? Do niedawna nie było takich możliwości, a obecnie są one dostępne i zdobywają coraz większe uznanie i zaufanie na wymagającym rynku motoryzacyjnym. Wiąże się to w dużej mierze z coraz wyższą świadomością konsumentów i coraz wyższymi wymaganiami.

Udanego wyboru wymarzonego auta, a następnie szerokiej i bezpiecznej drogi bez przykrych niespodzianek życzy Państwu VIP Gwarant Service.

Add comment