REKLAMA

Standardy Programu VIP Gwarant Service i jego Partnerów [Część trzecia]

Fot. Flickr.com

Fot. Flickr.com (Fot. Flickr.com)

asdasd asd

Aby ułatwić podejmowanie decyzji związanych z zakupem używanego auta, stworzony został Program gwarancyjny VIP Gwarant Service. Program wypracował model postępowania i wdrożył standardy pozwalające nam na uniknięcie wielu problemów. Oto 10 punktów postępowania realizowanych przez program VIP Gwarant.

1 . Z całej masy Auto-Komisów i Salonów Aut Używanych, na drodze bezpośredniej weryfikacji, wyselekcjonowaliśmy te firmy, którym zależy na sprzedaży aut w rzetelny i uczciwy sposób z zachowaniem wysokiej jakość obsługi.

2 . Weryfikacja przeprowadzana jest w sposób ciągły, dzięki temu firmy niespełniające odpowiednich kryteriów zastępowane są kolejnymi, potrafiącymi sprostać naszym wymaganiom. Docelowa ilość firm sprzedających auta używane z VIP gwarancją jest ograniczona na 2016 rok. W programie może uczestniczyć tylko 500 firm. To pozwoli na stałą kontrolę i monitoring jakości sprzedawanych aut i świadczonych usług.

3 . Rzetelność partnerów VIP Gwarant sprzedających auta używane z gwarancją VIP - weryfikuje się na podstawie ilości generowanych i dokonywanych napraw.

4 . Wiedza ta, oparta jest zatem na liczbach i faktach, bo skoro VIP Gwarant płaci za naprawy, to weryfikuje Partnerów na poziomie biznesowym. Model takiej weryfikacji jest bezsprzecznie najbardziej obiektywny i pokazuje największą awaryjność i najmniejszą dbałość o Klienta.

5 . Szeroki zakres programu VIP Gwarant w postaci Certyfikatu i złotej Karty Klienta jest synonimem prestiżu. Wszystko znajduje się tylko w jednym dokumencie, gdzie są zawarte jasne, przejrzyste warunki umowy.

6 . Ponad 20 głównych podzespołów auta objętych jest gwarancją VIP a szczegółowy wykaz znajdziecie Państwo na stronie VIPGVARANT.PL

7 . Zapewniamy w razie awarii auta 24h pomoc drogową na terenie całej polski.

8 . Brak limitów ilości napraw w czasie trwania usługi gwarancyjnej VIP Gwarant, co oznacza, że możesz mieć co miesiąc awarię za 2500,- pln, przez cały rok, czyli 12x2500= 30.000 PLN. Oznacza to, że gdybyśmy mieli wyjątkowego pecha to awarie te będą naprawione dzięki posiadanej gwarancji.

9 . Wychodząc na przeciw Klientom wprowadziliśmy odpowiedzialność od momentu zakończenia się gwarancji producenta aż do 15 roku produkcji, czyli nawet pojazdy z 2011 roku mogą być objęte naszą gwarancją VIP Gwarant. Ograniczenie to nie stanowi jednak przeszkody dla przeważającej puli aut używanych będących w sferze naszych zainteresowań.

10 . Profesjonalizm i najwyższa jakość napraw gwarantowana jest przez renomowane warsztaty, a należą do nich sieć Bosch Car Service i Auto Crew oraz patronackie VIP Serwis w łącznej ilości ponad 700 punktów napraw na terenie całej Polski. Zobacz vipgwarant.pl/warsztaty

Po tak wielu pozytywnych informacjach może nasunąć się tylko jedno pytanie. Gdzie i jak zakupimy auto używane z gwarancją VIP Gwarant? Na stronie VIPGWARANT.PL w zakładce Dealerzy widać listę i lokalizację najlepszych salonów i komisów w Polsce. VIP Gwarant stawia przede wszystkim na jakość świadczonych usług.

Szanowny Kliencie, dokonaj wyboru. Pozwól Sobie Być VIP-em i dołącz do grona zadowolonych z codziennej eksploatacji kierowców samochodów objętych programem gwarancyjnym VIP Gwarant.

Add comment