REKLAMA

VIP Gwarant Service nawiązuje współpracę z siecią Motoplejada

MOTOPLEJADA

MOTOPLEJADA (materiały prasowe)

Dla kogoś z zewnątrz znalezienie odpowiedniego sprzedawcy, który zaoferuje profesjonalną obsługę oraz zaoferuje sprawdzoną Gwarancję jakości kupowanego pojazdu - jest niestety trudne.

W trosce o jak najwyższy standard obsługi Klienta oraz zakres świadczonych usług VIP Gwarant Service nawiązał współpracę z nowym Partnerem - Motoplejada. Chcielibyśmy, aby najlepsze na polskim rynku Gwarancje były dostępne na jeszcze szerszym obszarze sprzedaży. Państwa zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa jest dla nas najważniejsze, dlatego dbamy o to, aby Gwarancje VIP Gwarant Service docierały do jak najszerszej grupy odbiorców aut używanych w Polce.

MOTOPLEJADA to elitarna sieć dealerów samochodów używanych. W jej logotypie pojawia się pięć gwiazdek, które stanowią symbol pięciu najważniejszych założeń i zarazem pięciu wymagań co do sprzedawców pojazdów na rynku wtórnym. Jest to program, który nie zadowala się półśrodkami – dealerzy oznaczani są tylko pełną ilością gwiazdek, tak więc do sieci nie zakwalifikują się salony spełniające tylko część warunków.

MOTOPLEJADAMOTOPLEJADA materiały prasowe

Zaczynając od obiektu – w programie mogą uczestniczyć Dealerzy, którzy spełniają kryteria jakościowe związane z ekspozycją auta. Samochody znajdują się na ogrodzonym placu z utwardzoną powierzchnią. Zadaszenie nad obiektem daje pewność, że warunki atmosferyczne nie będą wpływać na samochód w momencie jego garażowania. Dealerzy Motoplejady dysponują placami na których znajduje się co najmniej 50 szt. ekspozycji pojazdów. U każdego sprzedawcy ponadto można skorzystać z doradztwa w zakresie finansowania oraz produktów ubezpieczeniowych, a jakość obsługi jest zawsze na najwyższym poziomie. Salon za spełnienie tych warunków otrzymuje pierwszą gwiazdkę.

Kolejne odznaczenie zostaje nadane za zapewnienie Klientom bezpieczeństwa zakupu oraz pewności, że auto pochodzi z legalnego źródła. Dealerzy Motoplejady każdorazowo sprawdzają pochodzenie i legalność pojazdu – oznacza to, że w komplecie dokumentów zawsze znajduje się certyfikat potwierdzający historię pojazdu. Istnieje także możliwość skorzystania z wyceny niezależnego rzeczoznawcy, który oceni aktualny stan auta i potwierdzi to odpowiednim certyfikatem dołączanym do kompletu dokumentów samochodu.

MOTOPLEJADAmateriały prasowe

Z badań rynkowych wynika, że bardzo istotną rzeczą dla kupujących jest możliwość skorzystania z serwisu na miejscu u sprzedawcy. Drobne naprawy, usterki, wymiana oleju czy nabicie klimatyzacji – to częste przyczyny poszukiwania serwisów w najbliższej okolicy. Dla Klientów niezwykle ważne jest, aby serwis był polecony i sprawdzony, a czy może być lepsze miejsce, niż salon w którym z zadowoleniem dokonano zakupu auta? Dealerzy Motoplejady zapewniają własne zaplecze serwisowe lub oferują możliwość skorzystania z serwisu w niedalekiej okolicy. W przypadku drobnych awarii czy usług serwisowych zawsze można skorzystać z auta zastępczego. Ten warunek odznaczany jest trzecią gwiazdką.

W dzisiejszych czasach kupujący cenią sobie możliwość częstych zmian. Wymieniamy telefony, laptopy czy tablety. W nasze życie wkrada się szybkość, podążanie za nowinkami technologicznymi oraz zasada zastępowania dobrego lepszym. Jeżeli mamy możliwość wymiany sprzętu, korzystania z coraz lepszych modeli i możliwości jakie daje lepsze auto to dlaczego z tego nie skorzystać? Pamiętajmy, że wymiana pojazdu na nowszy wiążę się także z naszym komfortem i bezpieczeństwem podczas jazdy. Motoplejada i jej dealerzy dają gwarancję odkupu w okresie do 24 miesięcy od zakupu z założeniem, że zakup kolejnego auta odbędzie się u tego samego sprzedającego. Dzięki temu możemy oddać samochód w ramach rozliczenia przy zakupie innego.

MOTOPLEJADAmateriały prasowe

Ostatnia gwiazdka, którą posiadają Dealerzy w sieci Motoplejada dotyczy gwarancji na samochód. Nowe samochody kupowane w salonie w pakiecie objęte są roczną gwarancją. Motoplejada daje taką samą możliwość, ale dla samochodów używanych. Dla Klientów, którzy cenią sobie poczucie bezpieczeństwa jest to ważny argument przy zawieraniu transakcji kupna. Dzięki Gwarancji VIP Gwarant Service można spać spokojnie, bo obejmuje swoją ochroną ponad 20 głównych podzespołów, które najczęściej ulegają awarii a doświadczenie i najwyższa jakość obsługi zapewniają szybką i skuteczną pomoc ze strony Zespołu VIP Gwarant.

Motoplejada zdecydowanie zawyżyła poprzeczkę w branży motoryzacyjnej. To jedyna taka sieć, która kompleksowo podeszła do obsługi Klienta i poza restrykcyjnym doborem dealerów oferuje także możliwość finansowania oraz ubezpieczenia pojazdów zarówno dla osób fizycznych jak i firm. Preferencyjne warunki całej gamy produktów finansowych i ubezpieczeniowych bez konieczności przedstawiania dokumentów finansowych są wisienką na torcie zalet sieci. W żadnym innym miejscu Klient nie znajdzie tylu korzyści i udogodnień.

Add comment