REKLAMA

DaFreakz Meet'18 - bezkompromisowe wydarzenie motoryzacyjno-muzyczne już za nami!

DaFreakz Meet'18

DaFreakz Meet'18 (materiały prasowe)

Program DaFreakz Meet’18 był bardzo różnorodny, jednak w całości utrzymany w stylu hiphopowym. Motywami przewodnimi wydarzenia były: tuning, taniec, muzyka i klimat rodem nowojorskich ulic.

DaFreakz Meet’18

Uczestnicy wydarzenia mogli zobaczyć niesamowite pokazy breaking jamu wykonane przez tancerzy z grupy Side by Side Crew. Główną muzyczną atrakcją był koncert TEDE z ekipą NWJ. Rapera saportwali rzeszowscy muzycy: Detox, IJON SBO i Kamska. Moc emocji i wrażeń zapewniły również fascynujące konkursy, pokazy i warsztaty.

Koncert w trakcie DaFreakz Meet'18Koncert w trakcie DaFreakz Meet'18 materiały prasowe

DaFreakz to inicjatywa skierowana głównie do wszystkich miłośników motoryzacji, dla których przygotowano pokaz stuningowanych samochodów. Na specjalnej scenie właściciele prezentowali swoje pojazdy na czterech kołach. Przybliżyli ich historię i opowiedzieli o wszystkich przeprowadzonych zmianach, dzięki którym doprowadzili auta do obecnego stanu.

Atrakcje i foodtracki

Wiedząc, że targi robione były dla uczestników, przygotowano wyścigi aut zdalnie sterowanych, driftingowe przejazdy RC, pokaz oklejania auta na żywo. Ponadto odwiedzający wydarzenie mogli pościgać się ze znajomymi gokartami na torze zewnętrznym przygotowanym przez firmę Reskart. W wyznaczonej strefie gastronomicznej na gości czekały foodtracki.

DaFreakz Meet'18DaFreakz Meet'18 materiały prasowe

DaFreakz Meet’18 to nowa propozycja w kalendarzu wydarzeń podkarpackich, jak i poświęconych tuningowi. Majowy weekend był więc doskonałą okazją do zobaczenia ciekawych i niespotykanych aut. Każdy fan czterech kółek wyszedł z imprezy zadowolony.

Add comment