REKLAMA

HOL-EXPO po raz drugi w Targach Kielce

HOL-EXPO po raz drugi w Targach Kielce

HOL-EXPO po raz drugi w Targach Kielce (materiały prasowe)

Podczas takich zdarzeń na pierwszym miejscu stoi oczywiście troska o zdrowie i życie ludzkie, jednak trzeba także pamiętać o uszkodzonych pojazdach. W tej sytuacji i w wielu innych niezbędna okazuje się Pomoc Drogowa.

Już po raz drugi w Targach Kielce odbędzie się jedyna wystawa branży pomocy drogowych w tej części Europy Środkowo-Wschodniej. HOL- EXPO – Targi Polska Pomoc Drogowa odbędą się jako część dużego motoryzacyjnego wydarzenia w dniach 23–25 października 2018 roku. Targi objęte zostały honorowym patronatem Inspekcji Transportu Drogowego.

Zakres branżowy HOL-EXPO to pojazdy pomocy drogowej, oferta producentów zabudów pomocy drogowej oraz osprzętu, oświetlenie ostrzegawcze i robocze do pomocy drogowej, także wyciągarki, przyciągarki hydrauliczne i elektryczne, systemy mocowania i podnoszenia ładunku, hydraulika siłowa i sterowanie radiowe. Merytoryczną stronę wydarzenia uzupełni ogólnopolskie spotkanie przedstawicieli assistance - konferencja prowadzona wspólnie ze Stowarzyszeniem Polska Pomoc
Drogowa.

HOL-EXPO po raz drugi w Targach KielceHOL-EXPO po raz drugi w Targach Kielce materiały prasowe

Głównymi odbiorcami HOL-EXPO są firmy świadczące usługi holownicze (pomoce drogowe, ściąganie samochodów z zagranicy, doraźne naprawy na drogach itp). W większości przypadków małe firmy przy zakładach blacharskich, a także przedstawiciele PKS, MZK i salonów samochodowych również dysponujące holownikami.

Targi HOL-EXPO odbędą się równolegle z Międzynarodowymi Targami Transportu Zbiorowego TRANSEXPO.

Add comment