REKLAMA

Importerski program samochodów używanych - Hyundai i-Best

i-Best

i-Best (materiały promocyjne)

Obecnie program i-Best obejmuje 28 punktów dealerskich Hyundai, natomiast wielkość sprzedaży jest już liczona w setkach miesięcznie. Obecnie, Dealerzy Hyundai Motor Poland uczestniczący w programie systematycznie zwiększają swoją sprzedaż, znajdując zaufanie u coraz większej liczby klientów. W ramach programu i-Best oferowane są wyłącznie samochody używane z Certyfikatem Jakości Pojazdu DEKRA objęte co najmniej 12 miesięczną gwarancją.

Lista Dealerów uczestniczących w programie dostępna jest na stronie Hyundai Motor Poland

Wraz ze wzrostem liczby sprzedawanych pojazdów nowych, gama oferowanych w ramach programu i-Best samochodów używanych staje się coraz bardziej interesująca. Prawie 60% oferty stanowią auta z pełnej gamy modelowej marki Hyundai – począwszy od miejskiego i10, a skończywszy na ekskluzywnym SUV-ie Santa Fe. W ofercie Dealerów można także znaleźć samochody innych marek. Ich właściciele pozostawili je w stacjach dealerskich w ramach rozliczenia transakcji zakupu nowych modeli marki Hyundai.

Większość Dealerów oferuje w programie i-Best samochody demonstracyjne marki Hyundai, stanowiące bardzo ciekawą część tej oferty. Są to bowiem auta, które w okresie użytkowania ich przez Dealera, na bieżąco utrzymywane były w doskonałym stanie technicznym.

Warto zaznaczyć, że wszystkie samochody wyceniane są na podstawie notowań Eurotax, co oznacza, że auta te są odpowiednio opisane i oferowane w cenach mających rynkowe uzasadnienie, uwzględniających ich wiek oraz stopień zużycia.

Zakup samochodu w programie i-Best przynosi klientowi wiele korzyści. W ramach programu, dealer może zaoferować jedynie samochody z małym przebiegiem (do 120 tys. km) i nie starsze niż 6 lat. Dodatkowo klient ma możliwość odbycia jazdy próbnej oferowanym w programie samochodem .Każdy pojazd posiada gwarancję na minimalny okres 12 miesięcy i Assistance 24h. Samochody można również nabyć wykorzystując atrakcyjne formy finansowania i ubezpieczyć w oparciu o korzystne pakiety. Atutem programu i-Best jest również to, że Klient może liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru samochodu używanego przez wysoko wykwalifikowanego doradcę w siedzibie Dealera Hyundai.

Więcej o programie na tej stronie: i-Best

Add comment