REKLAMA

Jubileusz Targów Transportu Publicznego Silesia KOMUNIKACJA w Expo Silesia!

materiały prasowe

W dniach 24-25 kwietnia 2018r. już po raz 10. odbędzie się wystawa autobusów, zarówno tych o napędzie tradycyjnym, jak i gazowym, hybrydowym, a także wywołujących w ostatnim czasie największe emocje – w pełni elektrycznych.

Targi branży komunikacyjnej

Targi Silesia KOMUNIKACJA to także miejsce prezentacji rozwiązań z zakresu transportu szynowego, a dzięki poszerzeniu zakresu o Targi SilesiaCOACHEXPO, również transportu turystycznego. Wzorem roku ubiegłego specjaliści z zakresu wyposażenia warsztatów motoryzacyjnych i stacji obsługi pojazdów będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą producentów i dystrybutorów sprzętu oraz akcesoriów warsztatowych.

materiał prasowy

Nieodłącznym elementem Targów są spotkania i dyskusje, już dziś w imieniu Organizatorów: Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Tychach, Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Gliwicach oraz Expo Silesia zapraszamy na  Konferencję„Transport niskoemisyjny w Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii - plany i przykłady wdrożenia gazomobilności i elektromobilności”.

W ramach wydarzenia porozmawiamy m.in. o zapisach nowej ustawy z zakresu elektromobilności i paliw alternatywnych, planach rozwoju transportu niskoemisyjnego na terenie nowo powstałej Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, wizji funkcjonowania przedsiębiorstwa komunikacyjnego w oparciu o wdrożenie gazomobliności i wynikających z niej korzyści, a także nowych technologiach stosowanych przez producentów pojazdów.

Strefa Ekologii

Tegoroczną ciekawostkąTargów SilesiaKOMUNIKACJAz pewnością będzie specjalnie utworzonaStrefa Transportu Ekologicznego, celem której jest prezentacja m.in. nowoczesnych i ekologicznych  technologii stosowanych w pojazdach komunikacji zbiorowej, paliw alternatywnych, inteligentnych systemów transportowych, przyczyniających się do zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu pasażerów, poprawy jakości powietrza nad miastami Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego, a także usprawnienia zarządzania ruchem miejskim.

materiał prasowy

Porozmawiajmy o transporcie publicznym w dniach 24-25 kwietnia 2018 podczas Targów Silesia KOMUNIKACJA 2018!

Add comment