REKLAMA

Pierwsze auto do 15 tys - nasze propozycje

ford

ford (materiały prasowe)

Opel Astra (2004-2014)

W przypadku tych aut trzeba wziąć pod uwagę rok produkcji. 15 tys. złotych wystarczy na pojazd wyprodukowany przed 2010 rokiem. Opel Astra to pojazd niezawodny. Równie ważne jest, że właściciele mają łatwy dostęp do części zamiennych. Większość modeli posiada silniki, które gwarantują przyzwoite osiągi oraz dobrze współpracują z instalacją gazową.

Audi A3 (2003-2013)

Jeśli szukasz samochodu dla rodziny, to zdecydowanie nie jest to najlepszy wybór. W każdym innym przypadku możesz spokojnie dokonać zakupu tego Audi. Model ten to świetna jakość wykonania. Co warto podkreślić, na rynku jest spora liczba pojazdów w wersji z silnikiem diesla, jak i benzynowym. Co do ceny, za 15 tys. złotych spokojnie możemy kupić egzemplarz z 2007 roku.

Skoda Octavia II (2004-2013)

Jest to sedan, który zasługuje na chwilę uwagi. Nowsze roczniki mogą się okazać zbyt dużym wydatkiem, jednak na te wyprodukowane przed 2010 rokiem 15 tysięcy złotych spokojnie wystarczy. Jest to auto dla tych, którzy lubią komfort. Posiada sporych rozmiarów bagażnik. Jeśli chodzi o silnik, warto przed zakupem sprawdzić jego stan u mechanika. Egzemplarze posiadają bogate wyposażenie.

BMW serii 3 (1997-2007)

Pojazd niemieckiego producenta, który sprawia kierowcy przyjemność z jazdy. Model ten będzie dobrym wyborem na pierwszy samochód. Posiadacze tych modeli zwracają szczególną uwagę na napęd na tylną oś. Z łatwością można znaleźć do niego części. Przeglądając oferty, można natknąć się na wiele aut tej wersji w bardzo dobrym stanie i z liczbą nieprzekraczającą 200 tys. km na liczniku.

Ford Focus (2004-2010)

Jeden z bardziej kultowych, używanych samochodów na polskich drogach. Ford Focus spokojnie może trafić do naszego garażu za ok. 15 tys. złotych. Obecnie na rynku najłatwiej znaleźć pojazd 2. generacji z wersją silnika 1.6 oraz 1.8. Jest to auto, które gwarantuje właścicielowi niskie koszty eksploatacji, a do tego przyjemnie się prowadzi. Jest to samochód, który nie zawiedzie swojego właściciela. Warto jednak zdecydować się na silnik benzynowy.

Toyota Corolla (2001-2007)

Samochody te są dostępne zarówno jako hatchback jak i sedan oraz kombi. Pod maską można znaleźć silniki benzynowe (1.4, 1.6), jak i diesla (1.4, 2.0). Jest to samochód trwały.

Add comment