REKLAMA

Poznań Motor Show 2014 | Dwie premiery Audi | Relacja

Poznań Motor Show 2014 | Tajemnicze premiery Audi

Poznań Motor Show 2014 | Tajemnicze premiery Audi (fot. Audi)

Nazwy premierowych modeli do końca utrzymujemy w tajemnicy. Chcemy, by nowe samochody były niespodzianką dla zwiedzających i dla wszystkich miłośników marki Audi. Zainteresowanych zapraszamy od 27 (dzień prasowy) do 30 marca na nasze stoisko w pawilonie 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich - mówi Leszek Kempiński, PR Manager Audi

Tegoroczna ekspozycja Audi prezentuje przede wszystkim sportowe samochody z napędem na cztery koła quattro. Oprócz dwóch premierowych modeli, zobaczyć będzie można: Audi RS4, Audi RS5 coupe, Audi RS Q3, Audi RS7 czy Audi RS6 Avant.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

Audi z dopiskiem RS | To już 20 lat

Co, gdzie, kiedy?

Tegoroczne targi Motor Show odbędą się w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Głogowskiej 14 w dniach 27-30 marca br. 27 marca jest dniem branżowym, a dla publiczności impreza będzie otwarta od 28 do 30 marca (godz. 10-18).

Podobnie, jak rok i dwa lata temu, także i tym razem Moto.pl będzie mieć swoje stoisko na targach poznańskich. Jak zwykle na zwiedzających będą czekać atrakcyjne i niepowtarzalne samochody. Serdecznie zapraszamy.

Patron medialny:

moto.pl logomoto.pl logo moto.pl

Add comment