REKLAMA

Tańsze paliwo dostępne na 85 stacjach w Polsce

Tańsze paliwo dostępne na 85 stacjach w Polsce

Tańsze paliwo dostępne na 85 stacjach w Polsce (materiały prasowe / UNIMOT S.A.)

Aplikacja Tankuj24, umożliwiająca zakup paliwa online, zwiększa liczbę stacji partnerskich. W ciągu trzech miesięcy funkcjonowania do programu przystąpiło 85 stacji paliw. Wśród nich ponad 30 należy do takich sieci jak: ARGE, AVIA,  HUZAR, MOYA, natomiast 15 działa pod szyldem koncernów: BP, LOTOS, Statoil/Circle K i Shell. 

Tankuj 24 - mobilne paliwo

Tankuj24 to  rozwiązanie, które oferuje stacjom możliwość sprzedawania paliwa w nowoczesnym, mobilnym kanale sprzedaży. Dołączenie do programu Tankuj24 zapewnia stacjom napływ nowych klientów, którzy nie tylko zwiększają wolumen sprzedawanego paliwa, ale skorzystają z całej gamy produktów i usług oferowanych na stacji.

Screen aplikacjiScreen aplikacji materiały prasowe / UNIMOT S.A.

Dodatkową korzyść stanowi fakt, że stacja nie ponosi kosztów prowizji za płatności elektroniczne od paliwa sprzedanego przez aplikację. Te koszty bierze na siebie Tankuj24. Zespół osób zarządzających aplikacją z ramienia UNIMOT S.A. zapewnia też profesjonalne wsparcie techniczne i marketingowe.

Aplikacja Tankuj24 powstała w myślą o tych polskich kierowcach, którzy chcą tankować taniej niż dotychczas. Na wybranych stacjach współpracujących z aplikacją otrzymuje się rabat od kilku do kilkunastu groszy na każdy litr paliwa. Tankuj24 to nowoczesny program rabatowy, w którym zamiast tradycyjnej, plastikowej karty mamy wygodną aplikację mobilną.

– tłumaczy Robert Brzozowski Prezes UNIMOT S.A.

Z kolei kierowcy korzystający z Tankuj24 mogą szybko i wygodnie zarządzać wydatkami za paliwo. Dzięki porównywarce cen, użytkownicy aplikacji dokonują wyboru stacji, na której kupią paliwo w najkorzystniejszej cenie, i od razu za nie płacą. Aplikacja jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze, dzięki czemu nawet osoby starsze bez trudu dokonają transakcji, podobnej do prostego zakupu internetowego.

Świeża aplikacja

Przypomnijmy, że aplikacja Tankuj24 została wprowadzona na rynek pod koniec maja br. przez spółkę UNIMOT – największego, niezależnego importera paliw w Polsce. Aplikację można pobierać na smartfony i tablety ze sklepów AppStore i Google Play.

Add comment