REKLAMA

Zimowy przegląd w MITSUBISHI za 99 zł

Zimowa Akcja Przeglądowa w Mitsubishi

Zimowa Akcja Przeglądowa w Mitsubishi (materiał prasowy)

Do 20 grudnia już za jedyne 99 zł użytkownicy aut Mitsubishi mają możliwość dokonania w autoryzowanych stacjach serwisowych sprawdzenia stanu technicznego akumulatora oraz przeprowadzenia kompleksowej weryfikacji działania wszystkich elementów wpływających na bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Dodatkowo, przy ewentualnych naprawach, będących wynikiem wykrycia usterki w ramach przeglądu przed zimą, za robociznę zapłacimy 10% mniej a przy zakupie oryginalnego akumulatora otrzymamy 25% zniżki. Na wybrane części eksploatacyjne i serwisowe oraz wybrane gadżety i akcesoria można liczyć na 15% rabat. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na udział w Zimowym Przeglądzie Mitsubishi otrzymają upominek- stojak na smartfon z emblematem Mitsubishi Motors. Z oferty mogą skorzystać właściciele zarówno nowych, jaki i używanych pojazdów.

Bezpiecznie - także zimą

W ramach przygotowań do trudnych warunków eksploatacji w okresie zimowym firma Mitsubishi Motors proponuje swoim klientom kompleksowy przegląd kluczowych elementów w samochodzie w ramach Zimowego Przeglądu Mitsubishi. Do 20.12.2019 r. właściciele aut marki spod znaku Trzech Diamentów za przegląd techniczny samochodu przed zimą, wykonany przez wykwalifikowanych mechaników stacji serwisowych Mitsubishi Motors, zapłacą jedynie 99 zł.

W ramach kontroli zostanie przeprowadzony specjalny test z wykorzystaniem testera akumulatorów Mitsubishi Motors, mający na celu określenie jego ogólnej kondycji oraz parametrów prądu rozruchu i prądu ładowania. Przegląd obejmie także między innymi stan układu rozruchowego i ładowania oraz oświetlenie pojazdu, ustawienie lamp przednich, działanie i stan piór wycieraczek, stan bieżnika opon i ciśnienie w ogumieniu, stopień zużycia klocków hamulcowych i poziom płynu hamulcowego, poziom płynu spryskiwaczy, poziom płynu chłodzącego i szczelność układu chłodzącego, poziom oleju silnikowego, pasek napędu osprzętu, ogrzewanie i nawiewy I pasy bezpieczeństwa.

Oferta Zimowego Przeglądu Mitsubishi dotyczy również sytuacji, w której wystąpi konieczność naprawy. Za robociznę zapłacimy 10% mniej, zakup oryginalnego akumulatora wiąże się ze 25% zniżką, a wybranych części eksploatacyjnych i serwisowych - 15%. Na rabat w wysokości 15% można również liczyć przy zakupie wybranych akcesoriów i gadżetów Mitsubishi. Dodatkowo każdy klient który zdecyduje się na udział w Zimowym Przeglądzie Mitsubishi otrzyma upominek- stojak na smartfon z emblematem Mitsubishi Motors.

Więcej informacji na temat Zimowego Przeglądu Mitsubishi można odnaleźć na specjalnej stronie  https://www.mitsubishi.pl/uslugi/zimowy-przeglad-mitsubishi

Add comment