REKLAMA

1 zarejestrowany samochód

Alpina

Alpina B5 Biturbo - 1 szt.

To kolejna Alpina w tym zestawieniu. W Alpinie B5 Biturbo podrasowano silnik do 540 koni mechaniczny, co ma przekładać się na znacznie lepsze osiągi. Niemcy chwalą się 4,5 sekundy do setki i niemal 320 km/h prędkości maksymalnej.

Lancia Thema

Lancia Thema - 1 szt.

O nieudanym eksperymencie Fiata z legendarną marką już wspominaliśmy. Tylko 1 sprzedana Lancia Thema potwierdza, że Włosi muszą poważnie przemyśleć swoje plany.

Cadillac CTS

Cadillac CTS - 1 szt.

Parę razy już napisaliśmy, że Japończykom z Lexusa i Infiniti trudno przebić się do niemieckiego odbiorcy ze swoimi limuzynami, ale co mają powiedzieć w Cadillacu? Po zachodniej stronie Odry pojawił się tylko jeden Cadillac CTS.

Rolls Royce Ghost

Rolls-Royce Ghost - 1 szt.

W przeciwieństwie do Cadillaca sprzedaż na poziomie 1 sztuki na miesiąc dla zarządu Rolls-Royce'a na pewno nie jest powodem do niepokoju. Weźmy pod uwagę cenę, jaką trzeba zapłacić za nowe auto od Anglików... Jeżeli ciekawi Was legendarny luksus Rollsa to zapraszamy do naszego TESTU.

Ferrari F430

Ferrari F430 - 1 szt.

Produkcję pięknego Ferrari F430 zakończono już w 2009 roku, kiedy to ustąpił miejsca Ferrari 458 Italii. F430 wciąż może imponować wyglądem i osiągami, nie dziwi więc rejestracja tego modelu. Kto nie chciałby pojeździć takim samochodem?

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo - 1 szt.

Baby Lambo zszedł już ze sceny ustępując miejsca swemu następcy - Lamborghini Huracan. Jednak leciwe Gallardo (premiera w 2003) to dalej wspaniałe auto.

Lotus Evora

Lotus Evora - 1 szt.

Na niemieckich autostradach pojawił się również jeden nowy Lotus Evora. Pod maską tego lekkiego autka pracuje 280-konny silnik, co przekłada się na świetne osiągi. Pierwsza setka w niecałe pięć sekund i 261 km/h prędkości maksymalnej. Miłośnicy Lotusa podkreślają przede wszystkim radość z jazdy jaką oferują auta tej marki.

Wiesmann Roadster

Wiesmann Roadster - 1 szt.

Założone w 1988 roku niemieckie przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji klasycznych sportowych samochodów. Jedno z takich aut widzicie na zdjęciu. Ciekawostka - przez 25 lat istnienia Wiesmann wypuścił na drogi około 1600 samochodów. Niemcy od dawna zmagają się z problemami finansowymi, ogłoszono nawet bankructwo, ale dla firmy zapaliła się iskierka nadziei.

Citroen Nemo

Citroen Nemo - 1 szt.

Na sam koniec został Citroen Nemo, jak wspomnieliśmy brat bliźniak Fiata Fiorino i Peugeota Bippera. Z rodzeństwa Citroen zaprezentował się najsłabiej - raptem jedno zarejestrowane auto na całe Niemcy.

Add comment