REKLAMA

Dywaniki samochodowe Geyer & Hosaja: bezpieczeństwo i estetyka

Materiały prasowe / Geyer & Hosaja

Materiały prasowe / Geyer & Hosaja (Materiały prasowe / Geyer & Hosaja)

Podstawowym zadaniem, jakie posiadają dywaniki samochodowe, jest ochrona wnętrza przed zabrudzeniami. Ich cel to zbieranie wszelkich zanieczyszczeń (m.in. śniegu, błota, pyłu), które wnoszone na butach przez kierowcę oraz współpasażerów, mogłyby pozostawić trudne do usunięcia i nieestetycznie wyglądające plamy we wnętrzu.

Wieloletnie doświadczenie firmy Geyer & Hosaja jako producenta dywaników samochodowych sprawiło, że obecnie w jej ofercie znajdziemy wiele dopracowanych modeli tych akcesoriów. Posiadają one wiele przemyślanych i niezwykle przydatnych rozwiązań zwiększających nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo użytkowania.

Dywaniki dopasowanie do podłogi pojazdu

Pierwszym ważnym wyzwaniem, przed którym staje każdy kierowca chcący wybrać dywaniki do auta jest wybór odpowiedniego kształtu. Obecnie produkowane pojazdy różnią się od siebie kształtem podłogi często tak bardzo, że dopasowanie uniwersalnego dywanika nie zawsze jest możliwe. Z tego powodu firma Geyer & Hosaja w swojej ofercie udostępnia dywaniki dopasowane specjalnie dla najpopularniejszych modeli samochodów jeżdżących po polskich drogach, m.in. takich marek jak Mercedes, Audi, Volvo, KIA, Ford, Fiat, Hyundai, Citroen, Opel, Skoda, czy Volkswagen.

Wybierając zestaw dywaników Geyer & Hosaja mamy pewność, że są one wykonane zgodnie z wytycznymi producenta samochodu, dzięki czemu otrzymujemy doskonałe spasowanie zapewniające maksymalne wrażenia estetyczne. Co więcej każdy komplet gumowych dywaników do samochodu Geyer & Hosaja wyposażony jest w odpowiednie klipsy mocujące, umożliwiające błyskawiczne umocowanie go do podłogi, niwelując tym samym ryzyko przesunięcia się w czasie jazdy. Takie działanie poprawia bezpieczeństwo prowadzenia samochodu i jest jedną z kluczowych kwestii, która przemawia za wyborem dywaników modelowych przeznaczonych dla konkretnych modeli pojazdów.

Materiały prasowe / Geyer & Hosaja

Bezpieczeństwo dla podróżujących

Zaczepy umożliwiające przymocowanie dywanika do podłogi samochodu to jeden z podstawowych elementów służących poprawie bezpieczeństwa w czasie jazdy. Takie rozwiązanie niweluje ryzyko jego ślizgania się, co doprowadzić mogłoby np. do zablokowania pedałów tworząc niebezpieczną sytuację na drodze. Nie jest to jednak jedyny aspekt w dziedzinie bezpieczeństwa, którym szczycą się dywaniki gumowe Geyer & Hosaja.

Poza zaczepami, chodniczki samochodowe wyposażone zostały również w dodatkowe zabezpieczenie przed ślizganiem, pod postacią gumowych kolców umieszczonych po ich spodniej stronie. Mają one na celu redukcję do minimumprzesuwania się dywanika po powierzchni podłogi samochodu, nawet w momencie zwolnienia zaczepów.

Na szczególną uwagę zasługują jednak materiały, z których wykonano gumowe chodniki.Elastomery wykorzystane do ich produkcji, jako jedyne w Polsce w tym segmencie produktowym, posiadają Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny(przy Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego), co oznacza, że nie zawierają w sobie metali ciężkich, ani żadnych substancji niebezpiecznych dla człowieka. Nie wydzielają ich również w czasie eksploatacji, co sprawia, że są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Jest to ważna informacja dla osób dbających o zdrowie swoje i swoich najbliższych, zwłaszcza dla tych, którzy samochodami przewożą małe dzieci i chcą mieć pewność, że ze strony wyposażenia pojazdu nie będą one narażone na żadne zagrożenia dla zdrowia.

Materiały prasowe / Geyer & Hosaja

Ochrona przed zabrudzeniami

Wybierając dywaniki do samochodu zwracamy uwagę nie tylko na ich dopasowanie, czy bezpieczeństwo materiałów, z których zostały wykonane, ale również na to, w jaki sposób spełniają swoją podstawową funkcję - chronią przed zabrudzeniami. Stanowiąc pierwszą i podstawową osłonę przed brudem i wilgocią muszą być niezwykle odporne na zniszczenia.

Materiały prasowe / Geyer & Hosaja

Gumowe dywaniki Geyer & Hosaja zaprojektowane zostały z zastosowaniem unikalnej struktury plastra miodu, która ma za zadanie minimalizować przemieszczanie się brudu i wody po powierzchni dywanika. Dodatkowo ranty całej konstrukcji podwyższono oraz wzmocniono w taki sposób, aby dywanik dało się bez problemu wyciągnąć z samochodu bez samoistnego zaginania, a co za tym idzie, przypadkowego rozlania zgromadzonych w nim zanieczyszczeń.

Wygoda i długi czas użytkowania

O klasie marki świadczy jakość wykonania jej produktów. W wypadku dywaników gumowych Geyer & Hosaja możemy mówić o światowym poziomie. Firma stale współpracuje z liczną grupą producentów samochodów (wśród nich znajdują się m.in. Mercedes, Audi, Volvo), dla których przygotowuje zestawy dywaników dedykowanych, stanowiące oryginalne wyposażenie sprzedawanych w salonach na całym świecie modeli samochodów.

Firma posiada również osobną serię produktów, dedykowaną na otwarty rynek, którą dystrybuuje poprzez własny sklep internetowy dostępny pod adresem www.dywanikidoauta.pl. Znajdziemy w nim dywaniki pasujące do wielu różnych marek i modeli samochodów. Wystarczy wybrać typ pojazdu, markę oraz model w prostym konfiguratorze, aby przejść do oferty skonstruowanej specjalnie pod posiadane przez nas auto.

Gumowe dywaniki Geyer & Hosaja są tworzone z najwyższej jakości gumy własnej produkcji, co pozwala zachować kontrolę nad jakością wyrobu, a w konsekwencji dostarczyć klientowi produkt najwyższej klasy, spełniający wyśrubowane standardy i pozwalający na wieloletnie użytkowanie. Wyposażono je w kilka ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych poprawiających wygodę i wytrzymałość, m.in. w niższy rant w górnej części dywanika, dzięki czemu nie wchodzi on pod pedały, czy w dodatkową warstwę gumy w miejscu, podparcia pięt, co zapobiega szybkiemu jego zużywaniu się.

Dywaniki Geyer & Hosaja to elementy wyposażenia projektowane z myślą o estetyce, wygodzie i bezpieczeństwie kierowców. Lata doświadczeń w projektowaniu oraz nacisk na dostarczanie produktów wysokiej klasy sprawiły, że marka cieszy się wśród klientów dużym uznaniem i zaufaniem. Jeśli więc szukamy wytrzymałych dywaników, które będą nam służyć latami, warto sprawdzić ofertę marki w jej sklepie internetowym na stronie www.dywanikidoauta.pl. Szeroki wybór modeli i wysoka jakość produktów sprawiają, że zakup ten będzie udaną inwestycją.

***

Geyer & Hosaja producent dywaników samochodowych

Materiały prasowe / Geyer & Hosaja

Marka Geyer & Hosaja obecna jest na polskim rynku od ponad 25 lat dostarczając klientom produkty wykonane z tworzyw gumowych. Wysoka jakość produkcji i przestrzeganie wyśrubowanych norm potwierdzają przyznane certyfikaty ISO 9001, ISO/TS 16949 oraz ISO 14001. Same produkty tej polskiej firmy zdobyły wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów przyznawanych przez światowe koncerny samochodowe. Firma posiada obecnie na terenie kraju 4 zakłady produkcyjne i 3 laboratoria, gdzie zatrudnia łącznie ponad 800 osób. Więcej informacji na temat przedsiębiorstwa znajduje się na stronie www.geyer-hosaja.com.pl.

Add comment