REKLAMA

Akcesoria samochodowe do smartfonów. Które z nich warto posiadać?

akcesoria samochodowe

akcesoria samochodowe (materiały prasowe)

Mobilne urządzenia ułatwiają życie. Samochodowe akcesoria do smartfonów, które warto mieć

Akcesoria oraz urządzenia mobilne poprawiają komfort jazdy samochodem. Wiele z nich posiada funkcję nawigacji, dzięki czemu masz pewność, że wyjeżdżając w daleką trasę, cały czas będziesz podążał we właściwym kierunku. Smartfon w samochodzie umieszczony na przedniej szybie przy pomocy przyssawek to niezwykła wygoda. Do telefonu warto dokupić inne akcesoria, np. folię ochronną. Przydatna okaże się również ładowarka samochodowa. Dzięki temu będziesz mógł z niego korzystać w wielu sytuacjach. Posiadanie smartfona to gwarancja bezpieczeństwa. Tego typu akcesoria do telefonu nie są drogie. Ich koszt to od kilku do kilkudziesięciu złotych. Dobrej jakości sprzęt może kosztować nieco więcej, jednak wybierając się w dłuższą podróż, z pewnością docenisz ich obecność we wnętrzu samochodu. Zatem, jakie akcesoria do smartfona wybrać? Oto nasze propozycje do auta.

Gadżety i modele przeznaczone do gniazda zapalniczki

Gniazdo zasila samochód w energię elektryczną. Dzięki niemu możesz naładować swojego smartfona, tablet, na którym dzieci oglądają bajki czy podłączyć inne gadżety np. CB Radio lub nawigację. Gniazda zapalniczki pozwalają podłączyć wideorejestrator. Dzięki niemu jeszcze bezpieczniej poruszasz się po drodze. Nagranie z wideorejestratora może służyć kierowcy jako dowód w przypadku zdarzenia drogowego.

Gniazda zasilające to stały dostęp do prądu. Jak już wspomniano, możesz podłączyć do niego ładowarki samochodowe. Obawiasz się, że Twój telefon rozładuje się w trakcie jazdy? Z tym akcesorium możesz jechać spokojnie. Ładowarki do samochodu to przenośny bank energii. Możesz je spokojnie przekładać z jednego pojazdu do drugiego. Kablem podłączysz do niego każdy smartfon. Naprawdę warto posiadać ten gadżet. Dzięki niemu możesz być spokojny o stan baterii danego sprzętu.

Słuchawki Bluetooth. Co jeszcze warto kupić w zestawie ze smartfonem?

Posiadanie smartfona stało się powszechne. Praktycznie każdy ma telefon. W smartfonie masz wszystko, co potrzebne do codziennego funkcjonowania. Telefony przydają się również w drodze. Kupując smartfon, warto wyposażyć się również w inne urządzenia, które będą uzupełniać i ułatwiać jazdę. Oto najlepsze akcesoria do telefonów: uchwyt na telefon — uchwyty sprawiają, że ekran jest w zasięgu wzroku. Uchwyt montowany jest na przedniej szybie samochodu lub kratkach wentylacyjnych;selfie stick — to kijki wyposażone w uchwyty, w których umieszcza się telefon. Umożliwia on wygodne wykonywanie fotografii. Z łatwością zrobisz nim zdjęcie grupowe. Kijek selfie jest ciekawym rozwiązaniem nie tylko do robienia zdjęć. Możesz nim nagrywać również ciekawe wydarzenia;powerbank — smartfony mają różne pojemności baterii. Niektóre są bardziej wytrzymałe, inne mniej. W tym drugim przypadku przyda się dodatkowe źródło energii np. powerbank. Możesz go wykorzystać również do naładowania innych urządzeń i gadżetów;słuchawki Bluetooth lub zestaw głośnomówiący — umożliwiają one na odbieranie połączeń w trakcie poruszania się po drodze, bez konieczności odrywania rąk od kierownicy. Dzięki nim możesz sterować telefonem, odbierać lub odrzucać połączenia. Taki zestaw jest czasem wbudowany w pojeździe;karty pamięci — każdy telefon ma pamięć wbudowaną. Jednak sporo pobranych aplikacji, może ją zapełnić, dlatego warto mieć pod ręką kartę pamięci. Na rynku możesz znaleźć wiele produktów. W momencie zakupu zwróć uwagę na jej pojemność i szybkość transferu;etui i folia ochronna — dzięki nim możesz chronić wyświetlacz przed rozbiciem. Etui zabezpiecza obudowę smartfona przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Gadżety do auta — komfort kierowcy i pasażerów

Nawigacja, ładowarki, uchwyty do telefonu — te wszystkie gadżety ułatwiają nam życie w takim stopniu, że ciężko byłoby się bez nich obejść. Na rynku możesz znaleźć sprzęty przewodowe i bezprzewodowe. Są one gwarancją komfortu oraz bezpieczeństwa poruszania się po drodze.

Add comment