REKLAMA

Kluczyk do samochodu droższy niż Twoje auto - Koenigsegg Regera

Koenigsegg Regera

Koenigsegg Regera (koenigsegg.com)

Producent auta zaprezentował je na targach  w 2015 roku i momentalnie zyskał rozgłos. Na swoje cacka przyszli właściciele już czekają, choć są one nadal w produkcji. Mowa łącznie o 80 sztukach. 

Wyjątkowe kluczyki

Kluczyki do auta nie są czymś nadzwyczajnym. To niemalże podstawa jak dokument rejestracyjny. Ale te będą istotnie wyjątkowe. Kluczyki do tego modelu będą oferowane w trzech różnych wariantach. 

Podczas targów w Nowym Jorku zaprezentowano kluczyki do jednego z modeli. Powyższy kluczyk jest pokryty różowym złotem oraz wysadzany jest diamentami. Ciężko oszacować jego obecną wartość bez drobiazgowej wyceny. Jednak jego cena z pewnością nie należy do najtańszych. 

Koenigsegg Reger

Auto jest niezwykłą hybrydą. Podobnie jak zaprezentowany na Poznań Motor Show 2018 Mercedes  AMG Project One, Koenigsegg Reger będzie wyposażony w konwencjonalny silnik ( podwójnie doładowany silnik V8), lecz będzie wspierany przez trzy silniki elektryczne. 

Wnętrze jednego z modeli Koenigsegg RegeraWnętrze jednego z modeli Koenigsegg Regera koenigsegg.com

Maszyna będzie generowała 1500KM maksymalnej mocy oraz 2000Nm momentu obrotowego. Przyśpieszenie od zera do setki zajmuje 2,6 sekundy, a maksymalna prędkość wynosi 310 km/h. 

Add comment