REKLAMA

Opony Barum, czyli przystępna cena i wysoka jakość

Opony Barum, czyli przystępna cena i wysoka jakość

 

Opony Barum, czyli przystępna cena i wysoka jakość (Opony Barum, czyli przystępna cena i wysoka jakość)

Najpopularniejsze serie opon Barum

Firma Barum proponuje różne modele opon, zarówno letnich, zimowych, jak i całorocznych, które różnią się od siebie pod względem charakterystyki, konstrukcji i właściwości. Przed wyborem warto poznać ich najważniejsze cechy, aby dobrać te, które najlepiej wpasowują się w indywidualne potrzeby danego kierowcy.

 

Barum Bravuris 3HM

Opony Barum Bravuris 3HM to ogumienie letnie, cieszące się coraz większą popularnością. Wykonane zostały z mieszanki, w której składzie znaleźć można krzemionkę odpowiadającą za zwiększoną elastyczność opony i przyczepność do podłoża. Są one przeznaczone do pojazdów osobowych i posiadają wiele zalet, wśród których wyróżnić można asymetryczny bieżnik gwarantujący bezpieczeństwo oraz wysoki poziom komfortu podczas jazdy.

Barum Bravuris 5HM

Ta seria opon skupia się przede wszystkim na zwiększeniu żywotności opon, dzięki czemu są one przeznaczone dla tych najbardziej wymagających klientów. Tak samo jak w przypadku 3HM, seria ta wyposażona została w asymetryczny bieżnik i pionierskiej strukturze. Dzięki temu opona Bravuris 5HM jest wysoce odporna na ścieranie, a także inne uszkodzenia mechaniczne.

Opony Barum, czyli przystępna cena i wysoka jakośćOpony Barum, czyli przystępna cena i wysoka jakość 

Barum Quartaris 5

Opony z tej serii powstały z myślą o tych, którzy wybierają do swoich pojazdów opony całoroczne. Dzięki specjalnej konstrukcji wyróżniają się one wysokim poziomem bezpieczeństwa sprawdzonym podczas licznych testów. Quartaris 5 to gwarancja bezproblemowej jazdy nie tylko latem, lecz także po zaśnieżonej nawierzchni. 

 

Barum Polaris 5

Polaris 5 to wyjątkowo nowoczesna opona zimowa dla pojazdów osobowych wykonana z najwyższej klasy materiałów. Świetnie sprawdza się w przypadku mrozów, a także jazdy po zaśnieżonych czy oblodzonych drogach. Korzystanie z nich to gwarancja bezpieczeństwa i komfortowej jazdy, także w trudnych warunkach. 

Barum Brillantis 2

Ta seria z kolei obejmuje opony letnie, które poza dobrą jakością wyróżniają się atrakcyjną ceną pasującą do opon z klasy ekonomiczne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań możliwe jest zwiększenie trakcji przy poruszaniu się po śliskiej bądź mokrej nawierzchni, co z kolei zwiększa bezpieczeństwo, a ich płaski kontur pozwala na uzyskanie większej przyczepności i wolniejszego zużycia bieżnika.

 

 

 

Add comment