REKLAMA

Foteliki samochodowe nowej generacji - Cybex Platinum

Fotelik samochodowy Cybex Platinum Cloud Z i-Size

Cloud to fotelik samochodowy serii Cybex Platinum przeznaczony dla niemowląt. Jego ergonomiczny kształt zapewnia pozycję leżącą dla dziecka oraz umożliwia łatwe umieszczanie w samochodzie. Fotelik Cybex Platinum Cloud Z i-Size umożliwia dostosowanie w taki sposób aby nawet długie podróże mogły odbyć się w bardzo komfortowych warunkach dla dziecka. Projektanci tego modelu pomyśleli również o możliwości łączenia fotelika z bazą w system podróżny dzięki czemu istnieje możliwość połączenia z wózkami spacerowymi marki Cybex. Zastosowany mechanizm obrotowy umożliwia obrót fotelika Cybex Platinum Cloud i -Size w kierunku drzwi samochodu co sprawia że zarówno wkładanie jak i wyjmowanie dziecka z pojazdu jest niezwykle komfortowe i proste zarówno dla rodzica jak i dla jego pociechy. Ten model posiada również bardzo dobre wyniki w testach bezpieczeństwa. Przegląd wyników znajdziemy na blogu portalu abcgps. Zastosowana ochrona przed uderzeniem bocznym L.S.P została jeszcze bardziej udoskonalona. Elastyczna struktura materiału pochłania siły uderzenia i pomaga odprowadzić je z dala od małego pasażera zapewniając maksymalną ochronę. Cloud i-Size posiada także składaną budkę przeciwsłoneczna (UPF50+) w rozmiarze XXL co gwarantuje doskonałą ochronę przed wiatrem i słońcem. Regulowany zagłówek aż w 11 pozycjach, zintegrowany regulowane pasy, wyjmowana wkładka dla noworodka sprawiają, że niezwykle łatwo dostosować fotelik samochodowy do wzrostu i predyspozycji dziecka.

 

Fotelik obrotowy Cybex Sirona Z i-Size

Fotelik samochodowy Cybex Platinum Sirona Z i-Size to model który można obrócić o 360°. Nie dość, że ułatwia to wsadzanie dziecka i wyjmowanie go z samochodowa poprzez ustawienie fotelika w kierunku drzwi samochodowa, to łatwiej można również zmienić kierunek jazdy z przodu na tył i odwrotnie. Ułatwia sadzanie dziecka przez drzwi samochodu oraz przestawianie fotelika z pozycji zwróconej tyłem do kierunku jazdy do pozycji zwróconej przodem do kierunku jazdy. W tym foteliku dziecko może być przewożone do wagi około 18 kg/ 105 cm i osiągnięcia 4 lat. Podobnie jak w poprzednim modelu tu również zastosowano ulepszony system ochrony bocznej System L.S.P., wbudowany w fotelik, co zapewnia większe bezpieczeństwo w przypadku uderzenia z boku. Fotelik jest tak przemyślany aby zapewnić maksymalny poziom komfortu dla dziecka oraz także rodzica. Używanie go i zmiana pozycji jest intuicyjna. Fotelik Cybex Platinum z serii Sirona posiada 5 pozycji pochylenia podczas siedzenia tyłem do kierunku jazdy i 3 pozycje pochylenia w przypadku siedzenia przodem do kierunku jazdy. Regulowany jest również zagłówek w aż 12 pozycjach co pozwala na dostosowanie do wzrostu dziecka. Montaż fotelika w samochodzie odbywa się poprzez dwa kliknięcia z wykorzystaniem systemu mocowań ISOFIX. Skorupa fotelika została zaprojektowana tak aby pochłaniała energię w trakcie ewentualnej kolizji chroniąc dziecko przed uszkodzeniami ciała szczególnie w odcinku lędźwiowym i szyjnym.

Dla starszaków - Cybex Solution Z i-Fix

Ten fotelik samochodowy z serii Cybex Platinum Solution Z i-Fix posiada opatentowany odchylany zagłówek, który "rośnie" razem z dzieckiem. Technologia jaka została użyta do wykonania tego rozwiązania zapobiega opadaniu głowy dziecka podczas snu. To sprawia, że niezależnie od sytuacji głowa dziecka jest zawsze w pozycji, która zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa w razie wypadku, lub bardzo gwałtownego hamowania. Fotelik "rośnie" razem z małym pasażerem i jest przeznaczony dla dzieci od 3 do 12 roku życia. Sprawia to, że kupując zaledwie jeden fotelik po pierwszym dla niemowląt, można używać go aż do momentu gdy fotelik nie będzie potrzebny. Ten model regulowany jest w wielu pozycjach co zapewnia możliwość dostosowania go do szybko rosnącego dziecka. Inteligentna, intuicyjna obsługa jedną ręką sprawia, że dostosowanie jest bardzo łatwe i przebiega dość szybko. Fotelik samochodowy Cybex Platinum Solution Z i-Fix ma wmontowany system wentylacji co zapewnia dziecku idealną temperaturę nawet w upalne dni. Rozwiązania pod względem bezpieczeństwa w tym modelu pokrywają się niemal całkowicie z tymi użytymi w poprzednich modelach.

Foteliki samochodowe Cybex Platinum to idealne połączenie nietuzinkowego designu i najwyższych standardów bezpieczeństwa przez co spełnią warunki nawet najbardziej wymagających rodziców.

 

 

 

Add comment